Bilgisayar Saatinin Yanında İsmim Olsun [Bilgisayar Saatinin Yanına İsim Yazmak]

Yazar:Bilgisayar Saatinin Yanında İsmimin Olmasını İstiyorum?

Başlat—>Ayarlar—>Denetim Masası—>Bölge Ve Dil Seçenekleri—>Standartlar ve Özelleştir’den (Bölgesel Seçenekler Sekmesi Altında)—>Özelleştir Diyorsunuz—>Saat Sekmesine tıklıyorsunuz—>Saat Biçimi Yazan Yerin Yanına Geliyorsunuz ve SS:dd yazan yerin yanına tırnak içinde isminizi yazıyorsunuz, yani şöyle olacak SS:dd-’volvox‘ benim volvox yazmış olduğum gibi siz işte oraya tırnak’(tekli tırnak) içinde isminizi yazıyorsunuz…(Yani "volvox" şeklinde değil,volvoxşeklinde olacak)

Hey!

Blogkafem'de okuduğunuz içeriklerle ilgili kişisel Twitter hesabım üzerinden benimle iletişme geçmek isterseniz Twitter adresim : www.twitter.com/aliarslan10

Sosyal medya hesabım dışında Blogkafem'de okumuş olduğun içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsin. :)

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

Custom Search

Kafeyi Dikizleyenler :)

Blog Istatistik

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2017
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımızda | Bizden | Reklam | İletişim