TTnetmuzik.com açıldı

Yazar:

Ttnet yeni kampanyası ile müzik sektörüne göz kırptı ve 80.000 civarında bulunan repertuarıyla ttnet kullanıcılarına yasal şekilde müzik indirme imkanını sundu.Aslında çok da iyi bir işe imza attıklarını düşünebiliriz. Özellikle korsanla mücadelede bir nebze olsa da müzik sektörüne iyi bir katkı yapıyorlar,hem de %100 yasal bir şekilde.Ttnet bu kampanyayı yürüteceği siteyi de ttnet kullanıcılarına tanıtıldı,tanıtımda Tarkan,Müyap,Mesam katılmışlardı.
Sitenin daha önce açılan fakat popülaritelerini çabuk yitiren diğer yasal müzik sitelerine benzememesi dilekleriyle...

Hey!

Blogkafem'de okuduğunuz içeriklerle ilgili kişisel Twitter hesabım üzerinden benimle iletişme geçmek isterseniz Twitter adresim : www.twitter.com/aliarslan10

Sosyal medya hesabım dışında Blogkafem'de okumuş olduğun içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsin. :)

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

1 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

Custom Search

Kafeyi Dikizleyenler :)

Blog Istatistik

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2017
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımızda | Bizden | Reklam | İletişim