Office 2007 Dosyalarını Eski Versiyonlarda Açmak

Yazar:
Eski office sürümlerinde bulunan DOC, XLS, PPT uzantıları office 2007'de DOCX, XLSX, PPTX şeklinde geçiyor dolayısıyla office 2007'de yapılan dosyaların eski office sürümlerinde açılamaması gibi bir sorun ortaya çıkıyor bu sorunu aşmak için aşağıda bulunan uyumluluk paketini mutlaka indiriniz.

Word, Excel ve PowerPoint 2007 Dosya Biçimleri İçin Microsoft Office Uyumluluk Paketi'ni buradan indirebilirsiniz...

Yüklemeden sonra herhangi bir kısayol masaüstünde oluşmuyor sadece DOCX, XLSX, PPTX tipi dosyaların tanınması sağlanmış oluyor.

Bu uyumluluk paketi sayesinde eski veya yeni office sürümlerinde hazırlanmış dosyaları açacağımız zaman dosyalar arası dönüşüm kendiliğinden sağlanmış oluyor.

Dosya boyutu 27.5 mb. büyüklüğünde.

Hey!

Blogkafem'de okuduğunuz içeriklerle ilgili kişisel Twitter hesabım üzerinden benimle iletişme geçmek isterseniz Twitter adresim : www.twitter.com/aliarslan10

Sosyal medya hesabım dışında Blogkafem'de okumuş olduğun içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsin. :)

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

Custom Search

Kafeyi Dikizleyenler :)

Blog Istatistik

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2017
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımızda | Bizden | Reklam | İletişim