Galatasaray'ın Avrupa Maçı Yine TNT'de !

Yazar:

[tnt.jpg]

Bildiğiniz gibi Galatasaray'ın Panathinaikos ile yaptığı Avrupa UEFA Öneleme maçını TNT vermişti.Şifresiz verecez diye milleti kandırıp ekran başına kilitledikten sonra maçı BİSS şifreleme sistemi ile şifrelediler ve ardından da bol bol küfür yediler tabii. :)

TNT Kanalının resmi web sitesinin yayın akışına baktım bugün.
01 Ekim 2009 Perşembe Galatasaray vs. Sturm Graz maçı da TNT'de olacak!

Ama TNT kanalı BİSS Şifreleme yöntemi ile şifrelendiği için şifreyi kırmak mümkün.Yani bu sefer maçı izleyebilecez.(inşallah:)]

TNT BİSS ŞİFRESİ'ni ayrı bir başlıkta yazdım.Yazıya gitmek için tıklayın.

Hey!

Blogkafem'de okuduğunuz içeriklerle ilgili kişisel Twitter hesabım üzerinden benimle iletişme geçmek isterseniz Twitter adresim : www.twitter.com/aliarslan10

Sosyal medya hesabım dışında Blogkafem'de okumuş olduğun içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsin. :)

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

Custom Search

Kafeyi Dikizleyenler :)

Blog Istatistik

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2017
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımızda | Bizden | Reklam | İletişim