Vodafone MSN Bedava!

Yazar:Vodafone iyi hizmetlere devam etmekte fakat bu kampanyası çoktan vardı fakat ben aklıma gelmişken sitede yayınlayayım dedim bilmeyenler için.Başlıktanda okuduğunuz gibi Vodafone'de telefondan MSN kullanmak bedava.Gir kiminle istersen sabahtan akşama geceye ne kadar istersen konuş bedava!

Vodafone'nin bedava msn'sinden faydalanmak için ilk şart vodafoneli olmak gerekecek. =) Neyse devam edelim Vodafone'nin bedava msn'sinden faydalanmak için aşağı yazdığım linke tıklayacaksınız ve 3 adımda vodafone'den bedava msn kullanacaksınız.

Buraya tıklayarak kampanya ile ilgili bilgiler alın ve gerekli adımları yapın vodafone ne derse uygulayın bedava internete kavuşun :)) iyi sohbetler ..

Hey!

Blogkafem'de okuduğunuz içeriklerle ilgili kişisel Twitter hesabım üzerinden benimle iletişme geçmek isterseniz Twitter adresim : www.twitter.com/aliarslan10

Sosyal medya hesabım dışında Blogkafem'de okumuş olduğun içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsin. :)

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

Custom Search

Kafeyi Dikizleyenler :)

Blog Istatistik

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2017
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımızda | Bizden | Reklam | İletişim