İşte Cezalar ve Keita'ya İsabet Eden Cisim

Yazar:


http://www.sporbul.com/images/icerik/8018_719_28493.jpg

Fenerbahçeli taraftarlar yaptıkları taşkınlıklar sebebiyle 2 maç seyircisiz oynama cezası alırken Keita ve Bilica attıkları yumruklardan dolayı 3'er 3 resmi müsabakadan men cezası aldılar.

Galatasaray A.Ş.'nin, müsabaka sonrasında yapılan basın toplantısına futbolcu katılımını sağlayamamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 5.000.- TL para cezası ile cezalandırıldı.

SÖZDE Galatasaray taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 15.000.-TL para cezası ile cezalandırılmasına karar veren PFDK'ya cevap ultrAslan'dan gecikmedi.İşte Keita'ya gelen cismin Fenerbahçe taraftarından geldiğinin ıspatı.

Ayrıca fanatik gazetesi de bu cismin Fenerbahçe taraflarları tarafından atıldığını "Keskin Nişancı Fenerliymiş" başlığıyla okuyucularına duyurdu ve yazıda bunu şu şekilde belirttiler.

"Fenerbahçe yönetimindeki yetkili ağızlardan alınan bilgiye göre, bu cismin Galatasaray tribünlerinden değil, Fenerbahçe tribünlerinden atıldığı hatta atan kişinin kimliğinin dahi tespit edildiği öğrenildi."

Cismi Galatasaraylıarın attığını iddaa eden Fenerbahçelilere ultrAslan.CoM şu resimle yanıt verdi.

[amtuyafizik.gif]

Hey!

Blogkafem'de okuduğunuz içeriklerle ilgili kişisel Twitter hesabım üzerinden benimle iletişme geçmek isterseniz Twitter adresim : www.twitter.com/aliarslan10

Sosyal medya hesabım dışında Blogkafem'de okumuş olduğun içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsin. :)

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

Custom Search

Kafeyi Dikizleyenler :)

Blog Istatistik

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2017
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımızda | Bizden | Reklam | İletişim