Japonların Konuştuğu Gol

Yazar:

Japonyada atılan görülmeye değer ilginç gol ...
Siteye ağırlaştırdığı için videoyu direk başlık altına koymadım video görmek için yazıyı tam açamız gerek yazıyı da açıp videoyu görmek için buraya tıklayın


VİDEO'yu Sitene Ekle :

<div style="width: 465px;"><embed src="http://www.izlesene.com/player2.swf?video=1230360" wmode="window" bgcolor="#000000" allowfullscreen="true" scale="noScale" type="application/x-shockwave-flash" width="100%" height="355"></embed><div style="padding: 7px 0px 7px 7px; background: rgb(0, 0, 0) none repeat scroll 0% 0%; -moz-background-clip: border; -moz-background-origin: padding; -moz-background-inline-policy: continuous;"><span style="color: rgb(204, 204, 204);font-family:Tahoma;font-size:12px;"  ><a style="color: rgb(255, 153, 0); text-decoration: underline;" href="http://blogkafem.blogspot.com/" target="_blank" title=" konuşuyor">BLoG Kafem
</a></span></div></div>

Facebook'tan benimle iletişime geçmek istersen şu linke tıkla : www.facebook.com/blogkafem
Twitter'dan benimle iletişime geçmek istersen şu linke tıkla : www.twitter.com/blogkafem

Sosyal medya hesaplarımız dışında Blogkafem'de okumuş olduğun içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsin. :)

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

Custom Search

Kafemizde En Son Kim, Ne Demiş?

Kafeyi Dikizleyenler :)

Blog Istatistik

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2016
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımızda | Bizden | Reklam | İletişim