BLoG Kafem'deki Ödevler Hakkında!..

Yazar:

http://4.bp.blogspot.com/-RTXpNDvKfRg/TlpLozmE_bI/AAAAAAAABkQ/qGdzNyiVReM/s1600/duyuru.gif

Adını vermek istemediğim bazı kişiler öğretmen olduklarını iddaa ederek sitemize tehditlerde bulunuyorlar.Sitemizdeki ödevleri kaldırmamızı istiyorlar.Bu tür basit oyunlarla sitenin adını yıpratmaya çalışmasınlar.Fakat gerçekten öğretmen iseler lütfen internette iyi dolaşıp bu işi sadece bizim yapmadığımızı ve bizim gibi bu ödevleri veren daha birçok site olduğunu göz önünde bulundurarak ona göre bize dava açma tehditlerinde bulunsunlar.

Bizim siteden daha büyük siteler var bu ödevleri veren ve sitelerine günde 20bin öğrenci girmekte o sitelere neden dava açıılmıyor 5bin civarı kişinin girdiği bizim site bu işlerden sorumlu tutuluyor bilmiyoruz ama bu ödevleri biz vermesek bile bu ödevleri yayınlayan site çok!..Bu sebeple biz bunları kaldırsak bile, kiii... kaldırmayı düşünmüyoruz...Öğrenci bu ödevleri yapacak başka bir site bulacaktır.

Bu sebeplerden dolayı, bizim siteyle artık uğraşmayı bırakın diyoruz..Zaten bu ödevleri de biz şahsen yazmıyoruz internetten derliyoruz.Her internet sitesinden biraz biraz alıp sitemizde yayınlıyoruz.

Saygılarımızla.

blogkafem.blogspot.com yönetimi

Hey!

Blogkafem'de okuduğunuz içeriklerle ilgili kişisel Twitter hesabım üzerinden benimle iletişme geçmek isterseniz Twitter adresim : www.twitter.com/aliarslan10

Sosyal medya hesabım dışında Blogkafem'de okumuş olduğun içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsin. :)

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

1 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

Custom Search

Kafemizde En Son Kim, Ne Demiş?

Kafeyi Dikizleyenler :)

Blog Istatistik

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2017
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımızda | Bizden | Reklam | İletişim