Facebook Chat İçin Smiley İfadeleri

Yazar:

Ençok kullanıcıya sahip olan ve günden güne daha çok büyüyen facebook, sosyal paylaşım sitesi olmanın yanında bir de arkadaşlarınız ile online olarak sohbet etme imakanı tanıdığı için bir çoğumuz artık msn bile unuttuk denilebilir.Fakat online sohbette msn'e göre daha sade.

Smiley konusuna gelince de facebook'ta da msn kadar olmasa da kendine ait bir takım smiley ifadelerine sahip.Facebook'ta kullanmak için çoğu kişinin de bilmediğini düşünerek bu konuda blogkafem okurlarını aydınlatmak istedim.. :)

[facesmiley.jpg]FACEBOOK'TA PAYLAŞ Paylaş

Hey!

Blogkafem'de okuduğunuz içeriklerle ilgili kişisel Twitter hesabım üzerinden benimle iletişme geçmek isterseniz Twitter adresim : www.twitter.com/aliarslan10

Sosyal medya hesabım dışında Blogkafem'de okumuş olduğun içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsin. :)

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

Custom Search

Kafeyi Dikizleyenler :)

Blog Istatistik

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2017
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımızda | Bizden | Reklam | İletişim