Mozilla Firefox 3,6 Çıktı !

Yazar:...Ve nihayet mozilla firefox 3,6 sürümü çıktı.Mozilla firefox'un bu son versyonu bir önceki versyonlarına göre %20 daha hızlı olduğu söyleniyor.Ayrıca tek tık ile tarayıcı görüntüsü değiştirme, olası açıklara karşı erken koruma, gömülü ogg videoları veya benzer videoları HTML 5 kullanarak izliyorsanız, tam ekran izleyebilme gibi ekstra özellikler de mevcut..Hangi işletim sistemini kullanıyor iseniz o işletim sistemine ait mozilla firefox'u aşağıdan indirebilirsiniz..Zaten var ise tekrar indirerek eskisini güncelleyebilirsiniz.. :)

Windows (xp ..vs.) Türkçe 3.6 Download

Mac OS X Türkçe 3.6 Download

Linux(ubuntu.. vs.) Türkçe 3.6 Download

Hey!

Blogkafem'de okuduğunuz içeriklerle ilgili kişisel Twitter hesabım üzerinden benimle iletişme geçmek isterseniz Twitter adresim : www.twitter.com/aliarslan10

Sosyal medya hesabım dışında Blogkafem'de okumuş olduğun içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsin. :)

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

Custom Search

Kafeyi Dikizleyenler :)

Blog Istatistik

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2017
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımızda | Bizden | Reklam | İletişim