Futbolcu olsaydınız nasıl bir futbolcu olurdunuz?

Yazar:Msn AkTTif'te ki "Nasıl Bir Futbolcu Olurdunuz?" test dikkatimi çekti, çözdüm.Aranızda futbolla ilgilenenler vardır diye sizinle de paylaşmak istedim.

İşte bana çıkan sonuç (:

Libero
Siz tam bir oyun kurucusunuz. Topun nereden gelip nereye gidebileceğini, rakibin kiminle hangi atağı yapabileceğini sezgileriniz ve deneyiminizle yakalıyor ve anında strateji geliştiriyorsunuz. Takımınızda kimlerin hangi yeteneklere sahip olduğunun da farkındasınız. Bütün golleri tek başınıza atmak gibi bir derde düşmediğiniz müddetçe her takımda mutlaka olması gereken kişisiniz. Ama yıldızlığa soyunduğunuzda insanları aynı kolaylıkla hayal kırıklığına uğratma kapasiteniz de var.

Bence tam bana göre bir sonuç çıkmış.... :)

"Futbolcu olsaydınız nasıl bir futbolcu olurdunuz?" testini çözmek için buraya tıkalayabilirsiniz..

Testi çözen sonucunu da aşağı yorum olarak bizimle paylaşsın. (:

Hey!

Blogkafem'de okuduğunuz içeriklerle ilgili kişisel Twitter hesabım üzerinden benimle iletişme geçmek isterseniz Twitter adresim : www.twitter.com/aliarslan10

Sosyal medya hesabım dışında Blogkafem'de okumuş olduğun içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsin. :)

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

3 yorum:

  1. valla quiza gibi olmumda hangisi olursam olum :):):):):):)

    YanıtlaSil
Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

Custom Search

Kafeyi Dikizleyenler :)

Blog Istatistik

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2017
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımızda | Bizden | Reklam | İletişim