19 Mayıs Atatürk'ü Anma ,Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun!

Yazar:19 Mayıs 1919 günü Mustafa Kemal Atatürk'ün Bandırma Vapuru ile Samsun'a çıkışı ile başlatmış olduğu Kurtuluş Savaşı ile ülkemizi büyük ve onurlu bir mücadele ile düşmanlardan temizlemiştir. Kurtuluşun başlatıldığı bu günü de büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk Türk gençliğine bir bayram olarak armağan etmiştir. Bu önemli günde Atamızı bir kez daha anarak bize armağan ettiği bu bayramı can-ı gönülden kutluyoruz.

Büyük Önder "Atatürk"ümüzün Türk gençliğine armağan ettiği 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun!

Hey!

Blogkafem'de okuduğunuz içeriklerle ilgili kişisel Twitter hesabım üzerinden benimle iletişme geçmek isterseniz Twitter adresim : www.twitter.com/aliarslan10

Sosyal medya hesabım dışında Blogkafem'de okumuş olduğun içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsin. :)

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

Custom Search

Kafeyi Dikizleyenler :)

Blog Istatistik

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2017
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımızda | Bizden | Reklam | İletişim