Şişli Siemens Servis Merkezi

Yazar:


Siemens markasının adını taşımaktan gurur duyuyoruz. Sorumluluk sahibi profesyonel işçiliklerimiz sayesinde parmakla gösterilen konumda bulunmaktayız. Teknolojiyi takip eden ve çağın gerektirdiği gibi gelişen kadromuzla 7/24 hizmetinizdeyiz. Çağrı merkezimize günün her saatinde ulaşabilir ve aklınızdaki soruları cevaplandırabilirsiniz veya ürününüzün arıza kaydını yapabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için : Şişli Siemens Servisi

1 yıllık yedek parça güvencesi ile kullanımdan dolayı oluşan hasarlı parçaların yerine yenisi ekleyerek hem ürünün ömrünü uzatma imkanı sağlıyor hemde ürünü ilk günkü çalışma performansına getiriyoruz. Müşterilerizin memnuniyeti için yapamayacağımız şey yoktur. Sizlere yoğun ilginizden dolayı teşekkür ederiz.

NOT : Bu yazı, SIEMENS Şişli özel servisi tarafından yazılmış olup, reklam amacıyla yayınlanmıştır.

Hey!

Blogkafem'de okuduğunuz içeriklerle ilgili kişisel Twitter hesabım üzerinden benimle iletişme geçmek isterseniz Twitter adresim : www.twitter.com/aliarslan10

Sosyal medya hesabım dışında Blogkafem'de okumuş olduğun içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsin. :)

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

Custom Search

Kafeyi Dikizleyenler :)

Blog Istatistik

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2017
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımızda | Bizden | Reklam | İletişim