Silinmeyen Dosya ve Klasörleri Silmek, Nasıl Silinir? [Videolu Anlatım]

Yazar:İçi boş olduğu halde bir türlü silinmeyen inatçı klasörlerle başınız dertteyse, indireceğimiz ufak bir program aracılığı ile o inatçı klasöre değdireceğiniz sihirli bir değnek, bu işi rahatça çözmenize yardımcı olacaktır. :)

Bu tür silinmeyen inatçı klasörlerin silinmemesine, bu klasörü bir veya bir kaç uygulamanın kullanıyor olması veya virüsler sebep olmaktadır. Unlocker adlı ücretsiz program ise, basit kurulumu ve kolay kullanımı ile sizi bu dertten saniyeler içerisinde kurtaracaktır.

Unlocker programını buradan indirebilirsiniz.

Programın kurulumunu ve kullanımını yazarak anlatmaktansa bu sefer bir değişiklik yapıp, ufak bir video çekmenin sizler açısından daha anlaşılır olacağını düşünerekten, Unlocker programının hem kurulumunu hem de kullanımını anlatan bir video hazırladım.

Videoyu daha net izlemek için tam ekran yapmanızı öneririm.

Hey!

Blogkafem'de okuduğunuz içeriklerle ilgili kişisel Twitter hesabım üzerinden benimle iletişme geçmek isterseniz Twitter adresim : www.twitter.com/aliarslan10

Sosyal medya hesabım dışında Blogkafem'de okumuş olduğun içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsin. :)

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

4 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Dosya virüslü olamaz Mustafa. Çünkü ben de aynı yerden indirdim programı. Virüs programları bazen gereksiz yere uyarı verebiliyorlar. Ayrıca şuanda tamindir sitesine ait linki ekledim, daha güvenilir olsun diye. Yeniden deneyin. - [21 Haziran 2013 12:49]

   Sil
  2. Ali Arslan kardeş neye basçam indirmek için ???

   Sil
  3. " Unlocker programını buradan indirebilirsiniz." şeklinde belirtmişim yazı içerisinde. Cümlede yer alan "burada" kelimesine tıklayarak indirebilirsin.

   Sil
Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

Custom Search

Kafeyi Dikizleyenler :)

Blog Istatistik

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2017
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımızda | Bizden | Reklam | İletişim