NOKIA Telefonlarda WhatsApp Son Görülme Kapatmak (Resimli Anlatım)

Yazar:

Nokia'nın Symbian işletim sistemli telefonları için geliştirilen WhatsApp sürümüne, diğer markalardan çok sonra gelen bir özellik ve belkide bir çok Nokia kullanıcısının beklediği özelliklerden biriydi. Eğer Whatsapp'ın son sürümünü kullanıyorsanız telefonunuzda, birkaç basit adım ile artık siz de Nokia telefonunuzda "Son Görülme" denen durum bilginizi gizleyebileceksiniz.

Fotoğraflar ile adım adım anlatıma geçelim. Her fotoğrafın altında açıklaması yazıyor.

Sol alt köşedeki "Seçenek" yazan kısma tıklayın.

"Ayarlar"a girin.

"Genel" yazan kısma girin. "Genel" yazan kısma girdikten sonra...

...karşınıza gelecek olan ekranın en alt kısmında "Gizlilik" seçeneği var. Onu seçin ve....

...karşınıza gelen ekranın en alt kısmında "Son Görülme" gibi bir ibare olduğunu göreceksiniz.

Buradan "Son Görülme" ayarınızı yapabilirsiniz.

Biraz daha ayrıntı vermem gerekirse...

Eğer, son görülme ayarını "Herkes" olarak ayarlarsanız : Son görülmenizi, arkadaşınız olan yada olmayan herkes görecektir.

Eğer,  "Kişilerim" olarak ayarlarsanız : Son görülmenizi yalnızca arkadaşlarınız görecektir. Yani sizin rehberinizde olmayan fakat; sizi Whatsapp'ında eklemiş olan kişiler sizin son görülmenizi göremezler.

Eğer,  "Hiç kimse" olarak ayarlarsanız : Son görülmenizi tamamen kapatmış olursunuz. Hiç kimse sizin son görülmenizi göremez fakat; şunu da aklınızda bulundurmanız gerekir ki siz de diğer kişilerin son görülmelerini göremeyeceksiniz.

Konuyla ilgili anlatacaklarım bu kadar. Konuyla ilgili öneri, görüş veya sorularınızı aşağı kısma yorum olarak yazabilirsiniz.

Hey!

Blogkafem'de okuduğunuz içeriklerle ilgili kişisel Twitter hesabım üzerinden benimle iletişme geçmek isterseniz Twitter adresim : www.twitter.com/aliarslan10

Sosyal medya hesabım dışında Blogkafem'de okumuş olduğun içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsin. :)

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

2 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

Custom Search

Kafemizde En Son Kim, Ne Demiş?

Kafeyi Dikizleyenler :)

Blog Istatistik

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2017
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımızda | Bizden | Reklam | İletişim