Tekvin Pırlanta

Yazar:

Tekvin pırlanta 1970'li yılların başında başlamış olduğu altın sektöründeki başarısını 1980'de radikal bir karar alarak pırlantaya aktarmaya karar verdi. Yenilikleri öğrenme ve sürekli gelişme vizyonuna sahip olan Tekvin Pırlanta bugün Türkiye'nin en büyük pırlanta ihracatçılarından biri haline geldi.

Başta Orta Doğru ve Avrupa olmak üzere Türkiye'de de 65'ten fazla mağazaya sahip olan Tekvin Pırlanta tamamen müşteri odaklı ve 'müşteri memnuniyeti' ilkesine dayanarak sizlere hizmet vermekte.

Sahip olduğu usta ekip ve yeni trendlere hakim tasarım ekibi ile ender bulunan güzellikteki ürünlerin altına imzasını atan Tekvin Pırlanta gerek Yurtiçi gerekse Yurtdışı fuarlarında adından oldukça söz ettiren ve Türk Mücevherciliğini en iyi tanıtan isimler arasında.

Sizleride Tekvin Pırlantanın bu eşsiz dünyasına bekleriz.

Hey!

Blogkafem'de okuduğunuz içeriklerle ilgili kişisel Twitter hesabım üzerinden benimle iletişme geçmek isterseniz Twitter adresim : www.twitter.com/aliarslan10

Sosyal medya hesabım dışında Blogkafem'de okumuş olduğun içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsin. :)

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

Custom Search

Kafeyi Dikizleyenler :)

Blog Istatistik

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2017
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımızda | Bizden | Reklam | İletişim