Farm Ville Oyununa Gelen Yasak Üzerine Bir Karikatür

Yazar:


Bildiğiniz gibi daha önceki yazılarımızda facebooktaki FarmVille oyununa yasak geldiğinden bahsetmiştik.Aynı yazıda bu oyun bir çiftlik oyunu olduğundan bahsetmiştik.Bu oyunu oynayanlar da birer çiftçi ve başbakan Tayyip Erdoğan Mersin'deki çiftçiye hakaret ettiği gibi FarmVille'deki sanal çiftçilere bu oyunu yasaklatarak işlerine son verdi. Ya bu adamın ne alıp veremediği var ki bu çiftçilerle acaba :) :) :) :) :) :) :)bobiler.örg

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

3 yorum:

  1. Herşeye sansür, sonumuz hayrolsun.

    YanıtlaSil
  2. bir zamanlar çılgınca oynayıp uğraştığım bir oyun iken yasak gelmesi üzerine bütün hevesim kaçmıştı :) 76 level çiftliği bırakmıştım :) eğlenceli zaman geçiriyorduk güzel bir oyundu şu an yine kullanıma açık fakat eskisi kadar oynayasım gelmiyor

    YanıtlaSil
  3. Bu adamı nerede görürsem göreyim morelim bozuluyor, canım sıkılıyor.

    YanıtlaSil
Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim