Google AdWords'ten 2. Posta :)

Yazar:
Geçen sene Google 2009'un Temmuz-Ağustos aylarında (tam hatırlamıyorum) yine bir tane AdWords 100TL'lık reklam çeki yollamıştı.Dünde (08.02.2010) 2.Google AdWords çekini yolladılar.Zarfın en dışında geçen seneki zarfta USA bu seneki zarfta ise "Post Paye France" yazması dikkatimi çekti.Zarfın içinde ise, iki tane kağıt vardı bir tanesi Google Adwords 100TL reklam çeki diğer ise Adwords'u tanıtan bir kağıttı.

Google bu sefer yollağı bu postayı sanki daha çok özenerek yollamış diğerine göre.Diğer posta da sıradan bir A4 kağıdına kodu basıp yollamışlardı.Fakat bu sefer kodun olduğu kısmı ve kağıdın kendisini özenerek yapmışlar gibime geldi.Kağıdının da daha kaliteli olduğu da elleyince anlaşılıyor zaten. :)) Anlaşılan Google bu işe daha da önem vermeye başlamış.

100TL çek'in son kullanma tarihi 31 Mart 2010 fakat şöyle bir durum var.Eğer 100TL reklamdan faydalanmak istiyorsanız 28Şubat'a kadar Google AdWords'e kayıt olup kodu kullanmamız gerek 28 Şubat - 31 Mart tarihleri arası kullanımın da ise bu fiyatı 80TL' ya düşürüyorlar.İşin iyi tarafı da 100TL hesabında bittiği zaman, devam zorunluluğunuz yok.

Yazıyı okuyan web masterler, bana neden gelmedi? ben nasıl bu posta çekini alabilirim? ev adresimi nereye yazmalıyım? gibi sorular sorabilirler.Sanırım Google Adsense hesabımdan dolayı bu postayı eve kadar yolla.Çünkü Adsense'ye üye olurken açık adres veriliyor ve 100TL çekin olduğu kağıdın en altında da "Google Adsense Ekibi" diye belirtilmiş.

İşte Google'dan aldığım posta ve tanıtım kağıdı..Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim