Turkcell'den Hediye 12TL/30 DK. Kazan! (gnctrkcll facebook)

Yazar:Facebook'un gnctrkcll sayfasında rastladım bu kampanyaya. Hemen kazanmaya başlamak istiyorsanız ilk önce Turkcell'in açmış olduğu gnctrkcll sayfasına giriyoruz. Sayfaya gitmek için buraya tıklayınız.

Daha sonra üst tarafta HOŞ GELDİNİZ sekmesine tıklıyorsunuz.Açılan sayfadaki resme tıklayıp İzin Ver yaptıkta sonra cep telefonununuzdan HEDIYE yazıp 2278'e SMS atıyorsunuz. Gelen onay kodunu da izin ver yaptıktan sonra gelecek olan kutucuğa yazıyorsunuz.Hepsi bu kadar!

Uygulamaya direk buraya tıklayarak da ulaşabilirsiniz. Ama ben sahtekarlık olmadığını Turkcell'in kendi uygulaması olduğunu göstermek istedim.Size önerim TLniz hesabınıza yüklendikten sonra Hesap Ayarlarımdan, bu uygulamayı kaldırmanız olacaktır. İsterseniz profilinize gelecek olan reklam linkini kaldırırken de aynı zamanda uygulamayı da kaldırabilirsiniz. İstersenizde hiç kaldırmayın o kadar da önemli değil ama ben ne olur ne olmaz diye kaldırın diyorum çünkü facebooktaki uygulamalar çok fazla güvenmiyorum. Umarım gözünüzü korkutmamışımdır bunu belirtmemin sebebi facebooktaki uygulamalara güvenmememden çünkü çoğu ugulamaya izin vererek aynı zamanda profilimizi 3. şahıslara da açmış oluyoruz.. ;)

Bu arada kazandığınız bedavaları 24 saat içinde bitirmek zorundaymışsınız. Ha bu arada bu kampanyadan sadece ilk 400.000 kişi faydalanabiliyormuş. O yüzden elini çabuk tut derim..

Ben yukarıda yazdıklarımı ayne yaptım en sonunda karşıma aşağıdaki gibi bir ekran çıktı. Şimdi ise bedavalarımın yüklenmesini bekliyorum.. Haydi hayırlısı bakalım..

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

1 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim