Turkcell'den Hediye 12TL/30 DK. Kazan! (gnctrkcll facebook)

Yazar:


Facebook'un gnctrkcll sayfasında rastladım bu kampanyaya. Hemen kazanmaya başlamak istiyorsanız ilk önce Turkcell'in açmış olduğu gnctrkcll sayfasına giriyoruz. Sayfaya gitmek için buraya tıklayınız.

Daha sonra üst tarafta HOŞ GELDİNİZ sekmesine tıklıyorsunuz.Açılan sayfadaki resme tıklayıp İzin Ver yaptıkta sonra cep telefonununuzdan HEDIYE yazıp 2278'e SMS atıyorsunuz. Gelen onay kodunu da izin ver yaptıktan sonra gelecek olan kutucuğa yazıyorsunuz.Hepsi bu kadar!

Uygulamaya direk buraya tıklayarak da ulaşabilirsiniz. Ama ben sahtekarlık olmadığını Turkcell'in kendi uygulaması olduğunu göstermek istedim.Size önerim TLniz hesabınıza yüklendikten sonra Hesap Ayarlarımdan, bu uygulamayı kaldırmanız olacaktır. İsterseniz profilinize gelecek olan reklam linkini kaldırırken de aynı zamanda uygulamayı da kaldırabilirsiniz. İstersenizde hiç kaldırmayın o kadar da önemli değil ama ben ne olur ne olmaz diye kaldırın diyorum çünkü facebooktaki uygulamalar çok fazla güvenmiyorum. Umarım gözünüzü korkutmamışımdır bunu belirtmemin sebebi facebooktaki uygulamalara güvenmememden çünkü çoğu ugulamaya izin vererek aynı zamanda profilimizi 3. şahıslara da açmış oluyoruz.. ;)

Bu arada kazandığınız bedavaları 24 saat içinde bitirmek zorundaymışsınız. Ha bu arada bu kampanyadan sadece ilk 400.000 kişi faydalanabiliyormuş. O yüzden elini çabuk tut derim..

Ben yukarıda yazdıklarımı ayne yaptım en sonunda karşıma aşağıdaki gibi bir ekran çıktı. Şimdi ise bedavalarımın yüklenmesini bekliyorum.. Haydi hayırlısı bakalım..


1 yorum:

Yorum Sayfası :


Yorum formuna konuyla ilgili görüş ve sorularınızı bırakabilirsiniz.

Yorumunuza mümkün olan en kısa sürede dönüş yapılacağından emin olabilirsiniz.


Eklenen yorumlar, moderatör onayından sonra yayınlanmaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2020
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkında | Haberler | İletişim