ÖSYM Başkanının Söyledikleri Doğru Çıkmadı ! İşte Resimli Kanıt !

Yazar:


ÖSYM başkanının dedikleri doğru çıkmadı ! Adana'da kitapçıklarına bakanlar bunu hemen farkettiler.. İşte blogkafem farkıyla o kitapçıklar.. İşte resimler ve işte kanıtlar yazının sonunda..

Eğer doğru seçeneklerin yerleri farklıysa,yani kitapçıktan kitapçığa farklılık gösteriyorsa herhangi bir şifreleme yok.Fakat ÖSYM başkanını televizyonda dinlediğim kadarıyla "doğru şıklar bütün kitapçıklarda aynı yerde" dedi..Sadece yanlış seçenekler yer değiştirmiş.Ve mantıken düşünürseniz her kitapçıkta doğru cevap seçenekler farklıysa 1 milyon 600 bin tane de farklı cevap anahtarı hazırlanmalı.Bu da imkansız gibi bir şey. Aslında bu şifreleme sistemi her adayın kitapçığında da vardı. Yani ÖSYM başkanının dediği gibi sadece basın kitapçıklarına özel bişey değil.

İŞTE KİTAPÇIKLAR

ÖSYM başkanının dediğine göre o kitapçıklar sadece basına özel. Her adayın kitapçığı farklı demişti.

Hani o kitapçıklar sadece basına özeldi ? İşte siz bakın..


Bu resimleri internete forumtr.com kullanıcı olan нαуαℓ nickli arkadaş vermiştir. Kendisine bu çalışmasından dolayı teşekkür ederiz.

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim