Bu Deve Başka Deve

Yazar:Deveye sormuşlar, "boynun neden eğri?" deve de "nerem dogru ki?" demiş.

Halk dilinde yıllardır süre gelen bu tabiri muhakkak ki bir defa duymuşsunuzdur. Bu karikatürü yapan adam da  biraz mizahsal bir şekilde bu sözden yola çıkarak tebbessüm ettirecek cinsten bir karikatür yapmış. Karikatürü kim yapmışsa çok başarılı bir karikatür olmuş bence. Tebrik etmek gerek.. :)

Bu karikatürdeki deve ise, "ben senin bildiğiniz develerden değilim" der gibi bir cevap yapıştırıyor adama. Gözlükte ayrı bir hava katmış deveye. Arap şaşkın şaşkın cevaba bakarken son söz olarak deve de s.. git kelimesini yapıştırmış adama.

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

3 yorum:

 1. Tokat gibi cevap gelmiş aslında. Bazı insanlar vardır başkalarının açıklarını ararlar adamı bozmak için. Bölesi adamların insanların gözünde nasıl karşılandığını anlatıyor bi bakıma..

  YanıtlaSil
 2. "Zuhahaha gülmekten yerlere yattım" desem yalan olur. Fena değil güzel güzel olmasında biraz daha güzel karikatürler paylaşsan hiç fena olmaz.

  Bak mesela şu hiç fena değil : http://img541.imageshack.us/img541/2317/post91095318689.jpg

  YanıtlaSil
 3. Güzel ama yetersiz güldürme konusunda..

  Bir de güncel karikatürler paylaşabilirsen daha çok ilgi göreceğine emin
  m mesela siyasi karikatürler çok komik oluyor :)

  YanıtlaSil
Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim