Siemens Servis Kaliteli Servis

Yazar:


Sizlerin memnun kalarak satın aldığı ve kullandığı Siemens ürünlerinin satış sonrasında da ürünlerinize tam anlamıyla teknik destek sağlamak bu sürecin devamlılığı açısından bi o kadar önemlidir. Siemens olarak sağladığımız bu kalitenin devamı olarak da gerek teknik servislerimiz gerekse çağrı merkezimiz her zaman müşterilerimizin yanında yer alıp sahip olduğunuz ürünlerde sizlere her tür desteği sürekli olarak sağlayacaklardır.

Siemens Servis

Tüm sorun ve beklentinize en kısa sürede cevap vermek, mümkün olabilecek en iyi hizmeti sağlamak temel hizmet politikamız içinde yer almaktadır. Bu doğrultuda teknik servislerimiz ve çağrı merkezlerimiz haricinde sizler için http://www.siemens-servisi.com adresli internet sayfamızı hizmetinize sunuyoruz. Daha süratli, kesintisiz ve kaliteli hizmet verebilmemizi sağlayacak olan web sitemiz aynı zamanda daha fazla kullanıcıya ulaşmamızı sağlayabilmektedir.

Siemens Servisi

Kullanıcılarımızın daha etkili bir teknik servis sürecine dahil olmaları için tüm Siemens kullanıcılarını web sitemize bekliyoruz. Ayrıca, her türlü sorun, istek ve şikayetleriniz için web sitemizi ziyaret edebilir, Siemens hakkındaki gelişmeleri ve yenilikleri sitemizden takip edebilirsiniz.

NOT : Bu yazı, Siemens özel servisi tarafından yazılmış olup, tanıtım amacıyla yayınlanmıştır.3 yorum:

  1. Müşteri Hizmetlerinin Olması Güzel,Bu Numara İyi Oldu Teşekkürler.:)

    YanıtlayınSil
  2. servisin 7-24 açık olması çok güzel bir artı.tv ne zaman arıza yapsa ararız artık :)

    YanıtlayınSil
  3. ucuzluğunu bilmem nesini vs vs herşeyini geçtim önemli olan şu servis ve destek olayı bi ürün alırken en çok dikkat ettiğim şeydir.

    YanıtlayınSil
Yorum Sayfası :


Yorum formuna konuyla ilgili görüş ve sorularınızı bırakabilirsiniz.

Yorumunuza mümkün olan en kısa sürede dönüş yapılacağından emin olabilirsiniz.


Eklenen yorumlar, moderatör onayından sonra yayınlanmaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2020
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkında | Haberler | İletişim