Blog Yorumhane

Yazar:
Kütüphane, dershane gibi faydalı mekân olmayı hedefleyen ve kendileri gibi genel blog yazan çoğu blogdan daha kaliteli yazılar yazan Yorumhane, 2011 yılının karlı bir kış günü değil nisan ayında kuruldu. Kısa dönemde kendine hedefler belirleyip, birkaç ay içerisinde domain alıp, çok yazarlı yayın yapmaya başladı.

Çok yazarlı yayınlara, yayınların zorluklarına rağmen 1 yıl devam edildi ve sonraki dönemlerde yayın hayatına farklı bir tarzda devam edildi. Kişisel blog görünümünde olmasına rağmen hala çok yazarlı bir blog sitesidir. Blogda kitap özetleri , birbirinden ilginç markalar hakkında esprili yazılar, film yorumları, ilginç haberlerden numuneler, gündemdeki konular hakkında yazılan yazılardan oluşmaktadır. Kitap özetleri hakkında detaylı yazıları birçok kişi veya kuruluşun dikkatini çekmiş ve bu konuda ciddi çalışmaları hedeflemiştir. En ilginç markalar hakkında yazılan yazılarda oldukça takipçisi olan yazılar arasında yer almaktadır. Diğer taraftan sitede yayınlanana bazı kategorilerdeki yazılar arama motorlarında üst sıralarda yer alma ve site günden güne popülerlik kazanmaktadır. Yapılan bazı hatalar ve güncelleme çalışmaları, sitenin arama motorlarında sıralamasını etkilemiş olsa da yeni düzenlemelerle site eski değerini kazanmaya ve her ay hitini artırmaya başlamıştır.

Siteye bir tık ta siz destek olmak için www.yorumhane.org adresine tıklayabilir,yazıları okuyup yorum yapabilir veya fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.


Daha fazlası için arama yapın :


2 yorum:

  1. Siteyi ziyaret ettim.Ancak şahsi kanaatimi söylüyorum,site içeriği tatmin edici düzeyde değil.Daha sağlam içerikler eklenmeli.

    YanıtlayınSil
  2. Öncelikle ziyaretiniz ve eleştiriniz için teşekkürler.Sitede özellikle kitap incelemeleri yapılıyor.Sizde takdir edersiniz ki bir kitabı okumak not almak,sonra onun la ilgili yazılanları da ekstradan okumak uzun zaman alıyor.Buy yüzden azar azar içerik ekleniyor,üstüne de sınav dönemim olduğundan biraz ilgilenemiyorum şu sıra.

    YanıtlayınSil
Yorum Sayfası :


Yorum formuna konuyla ilgili görüş ve sorularınızı bırakabilirsiniz.

Yorumunuza mümkün olan en kısa sürede dönüş yapılacağından emin olabilirsiniz.


Eklenen yorumlar, moderatör onayından sonra yayınlanmaktadır.İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2020
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkında | Haberler | Reklam | İletişim