Arçelik Servis İzmir - 444 1 494

Yazar:Teknik servis hizmeti alanında çalışmaları ile adından söz ettiren bir firma olarak elinden gelenin fazlasını yapan Arçelik servis İzmir, müşteri memnuniyetine her zaman fazlasından önem vermektedir. Hizmetlerimizdeki kalitenin yanı sıra her müşterimiz için ayrı özel ilgi ile hizmet vermemiz bu konuda ayrıcalığımızı göstermektedir. Uzman kadromuz ve kaliteli ekipmanlarımız ile hizmet talep eden müşterilerimize elimizden geleni yapmaktayız. Arçelik markalı beyaz eşyalarınızın dostu olarak arıza ve bakım gibi işleri tarafımızca itinayla yapılmaktadır. Kalite ve güven veren hizmet anlayışımız bu sektörde başarımızı kaçınılmaz hale getirmektedir. Aynı zamanda 1 yıl yedek parça garantisi altında olan hizmetlerimiz müşterilerimizin hizmetlerimize karşı güven duygularını artırmaktadır.

Arçelik Servis İzmir Sizlerde bozulan beyaz eşyalarınızın sorun olmaktan çıkmasını istiyorsanız vakit kaybetmeden hizmetlerimizle tanışabilirsiniz. Son derece kaliteli olan hizmetlerimiz sizlerin talepleri doğrultusunda şekil almaktadır. Memnuiyetiniz için çaba gösterirken kaliteden taviz vermemek en önemli amaçlarımız arasında yer almaktadır.

Beyaz eşyalarınız için güvenebileceğiniz bir teknik servis olarak bize 444 1 494 nolu numaradan ulaşarak istek ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Firmamızda her müşterimizi bizler için özel ve önemlidir. Bu nedenle hizmet taleplerinizi bekletmeden hemen yerine getirmek prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Aynı zamanda özel servis hizmeti vererek gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz sizlere yerinde teknik servis hizmeti ile evlerinize kadar kaliteyi getirmekteyiz. Güvenerek hizmetlerimizden yararlanarak bozulan ya da bakım gerektiren Arçelik markalı beyaz eşyalarınızdan daha uzun yıllar verim alabilirsiniz.

http://www.arcelikservisizmir.org

***Bu yazı, Arçelik özel servisi tarafından hazırlanmış olup, tanıtım amacıyla yayınlanmıştır.

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim