İçerenköy Vestel Servisi - 444 1 494

Yazar:Beyaz eşyalarınızın tüm bakım, onarım işleriniz, yılların getirdiği güven ve deneyim ile yapmaktayız. İstanbul’un İçerenköy semtlerinde faaliyete olan özel servislerimiz sayesinde, bu konuda hiçbir mağduriyet yaşamayacaksınız. Çünkü işini bilen, dürüst ve toplam kalite anlayışıyla hareket eden özel servis firmamız, her türlü beyaz eşyanızın tamiratını ve bakım işlerini çok kısa sürede yapmaktadır. Günümüzün getirdiği zorlukların başında yer alan zaman sorunu, sevdiklerimizle vakit geçirememe ve kendimize zaman ayıramama gibi durumlara sebep olan ev işlerini, beyaz eşyalarımız sayesinde bir nebze olun yapmaktayız.

İçerenköy Vestel Servisi

Adeta bizim başyardımcılarımızdırlar. Fakat hiçte beklenmedik bir anda bozulduklarında morallerimiz bozulur ve çaresine hemen bakmak isteriz. Biz İçerenköy beyaz eşya servisi olarak bu çareniz için en iyi adaylardan biriyiz. Çünkü yılar boyu binlerce ürüne itina ve özenle biz baktık. Müşterilerimize hep güler yüzlü ve dürüst hizmet anlayışıyla servis vererek onların sorunlarını kısa zamanda haletlik. İstanbul’un İçerenköy ilçesinde kaliteden ödün vermeden çalışarak vizyonumuzu hep genişlettik.

Vestel Servis

Bunun için sizin beyaz eşyalarınızla ilgili tüm sorunlarınıza çare bulmak için haftanın 7/24 saat hizmet vermeye devam ediyoruz. 444 1 494 numaralarından bize ulaşarak her türlü bakım ve onarım işlerinizde sizin yanınızdayız. Beyaz eşyalarınızın devamlı suretle sorunsuz çalışması ve performans kayıplarının olmaması için belirli periyotlarda bakım işlerinde yapılması gerektiğini siz çok değerli müşterilerimize ve ziyaretçilerimize hatırlatıyoruz. Öncelikli amacımız olan kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışımız tüm birimlerimizce size olan kanıtımız ve imzamızdır.

Kaynak : http://www.icerenkoyvestelservisi.net

***Bu yazı, Vestel özel servisi tarafından hazırlanmış olup, tanıtım amacıyla yayınlanmıştır.

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim