Sony Xperia Z

Yazar:Xperia Z İstanbul’da, iki kıtanın birleştiği sularda başlıklı filmleriyle Türkiye’ye geldiği duyurulan telefon. Filmlerini tamamen telefonun kamerasıyla çekmişler ve suyun altında geçiyor. İstanbul’un birçok tarihi turistik yerini suyun altından görüyoruz. Teknolojinin geldiği son nokta sanırım, denizin içinden İstanbul filmi çekecek kadar güveniyorlar telefonlarına. Üstündeki tuzları temizlemek için de suyla yıkıyorlar üstelik. Telefonuma bir şey döküldü, içine su kaçtı da bozuldu dertlerini bitirecek olması sebebiyle çok tutar Xperia Z. Telefonun kamerasının 13 megapiksel olması ve full hd video kayıt özellikleri de atlanmaması gereken noktalar. 5 inçlik full hd ekranda izlediğiniz her görüntünün tadını da fazlasıyla çıkarıyorsunuz.

Xperia Z hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.Daha fazlası için arama yapın :


2 yorum:

  1. inanmayın yalan külliyen yalan teli aldım daha 2 aylıktı suya düştü hemen aldık tel bida açılmadı kapaklarıda kapalıydı garantili die versik servise 20 gün teli ellerinde tuttular 20. gün bi kağıtta kullanıcı hatasıdır garantiye girmez 1480 liraya yapılır die haber geldi sony servisinden sen teli suya dayanıklı die bas bas bağır yalandan video çek olumlu yorum yazdır sora suya düştü die kullanıcı hatası de zaten tel 1850 lira 1480 e yap garantili teli hep para tuzağı ama verdim paramı helal etmiorum hakkımıda tüketici mahkemesine başvurup sonuna kadar aricammmmmm

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Gerçekten kötü bir durum. Geçmiş olsun. Suya dayanıklı diye telefon ürettiklerine göre, telefonun su alması durumu da garanti kapsamına girmesi gerekiyor bence. Sizden para talep etmeleri doğru değil. Sıradan bir tamirciye değil de orjinal Sony yetkili servisine danışmalısınız yada telefonu aldığınız yere faturasıyla gidin. Size yetkili teknik servis önersinler. Garanti kapsamına girip girmediğini de sormalısın. Suya dayanıklı telefon çıkarıp orda burda reklam yapıyorlarsa, garanti kapsamına da girmesi gerekiyor mantık olarak.

      Sil
Yorum Sayfası :


Yorum formuna konuyla ilgili görüş ve sorularınızı bırakabilirsiniz.

Yorumunuza mümkün olan en kısa sürede dönüş yapılacağından emin olabilirsiniz.


Eklenen yorumlar, moderatör onayından sonra yayınlanmaktadır.İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2020
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkında | Haberler | Reklam | İletişim