Ölmeden Önce Yapmak İstediklerim {Mim}

Yazar:
Huniliblog tarafında mim'lenmişim. Daha önceden, "Ölmeden Önce Yapmak İstediklerim" gibisinden bir şey hiç de düşünmemiştim aslında. Madem mim'lenmişim cevap vermemek olmaz şimdi. Biraz da abartıp eğlenceli bir şeyler yazmak istiyorum. Yarı ciddi yarı ciddiyetsiz bir yazı olabilir. :)

1) İlerde ciddi anlamda, kendim hazırladığım ve binlerce kişinin kullanabileceği bir bilgisayar programı yapmak istiyorum. En önemli isteklerimden biride budur zaten. Şu okuldaki dersleri bir an önce görüp bitirsek de C#, C++, Java falan.. Hepsinin anasını ağlatayım istiyorum. :) Yapacağım program da son kullanıcının programda saçmalaması halinde, programın kendisine laf sokmasını istiyorum. :D Çok basit anlamda bunu yaptım zaten ama daha da geliştirip eğlenceli şeyler yapmak istiyorum. :)

2) Bazı sebeplerden dolayı nefret ettiğim tüm insanların ilerde bir gün ilahi adalet koşulları ile (nasıl olacak bilemiyorum ama) bir şekilde bana muhtaç kalmalarını istiyorum. Hiç acımadan da suratlarına tükürmek istiyorum. Çok acımasızca görülebilir ama aslında ben iyi biriyim.  Tanısanız seversiniz.. :)

3) İnternette ufak ufak çocuklar görüyorum bazen. Yaşı küçük marifeti büyük cinsten. Bazı bilgisayar konularında uzmanı gibi takılanlar var mesela. Bunlardan herhangi biriyle bir gün karşılaşıp : "bugün kaç saat ders çalıştın yavrum? biz seni ders çalışıyor diye bilirken sen nelerle uğraşıyorsun" demek istiyorum. Şu karikatürdeki baba örneği gibi bir şeyler yani :)


4) Fanatik bir Galatasaraylı olarak bulunduğum şehrin tam merkezine büyük bir GSStore açmak. Yıllardır hep eksikliğini düşünmüşümdür. :) Koskoca ilde sadece bir tane var ve o da ufacık bir şey. Yetmez. Kendi bulunduğum ilçeye de bir tane şart. Ah be Fatih hoca. Sen de bıraktın zaten. Bu aralar takım da kötü gidiyor. Neyse, konu sapmadan diğer maddeye geçeyim...

5) Bilgisayar alanında (programlama dilleri vs.) bir yada birkaç kitap yazmak isterim. Tabii bunun için önce kendimi iyice bir geliştirmem gerek..

6) Herhangi bir filmde figüran da olsa şöyle bir kamerada gözükmek de fena olmazdı hani. İsterdim yani. Kim istemez ki. :)

7) Huniliblog'da okuduğum maddeler arasından 12. maddeyi aynen bende yapmak isterim.  :) Şöyle ki; "Sokaktaki sıradan bir vatandaşın etrafını 5 kişiyle sarıp imza isteyerek o kişiyi 15 dakikalığına ünlü etmek."

8) Bu maddeler dışında ise uzun uzun yazmak yerine hayata geçirmek istediğim tüm "hedeflerimi" ölmeden önce yapmak isterim deyip bitirmek istiyorum.

Bu yazdıklarım dışında ise evlilik, çocuk bilmem ne falan filan tarzında çok da klasikleşmiş şeyler yazmak istemiyorum. Aklıma gelenler bunlardı benim. Belki bazıları olabilecek bazıları da hiç olmayacak isteklerdi. Kimilerini de laf olsun diye yazdım. Kimilerinde ise ciddiyet vardı. Ortaya karşık olacak şekilde bir anlık aklıma gelen şeyler yazdım.

Lafı daha fazla uzatmadan ben de bir kaç kişi mimleyip mikrofonu başkalarına atmak istiyorum.

Mimlediklerim : Beşparasız


Daha fazlası için arama yapın :


2 yorum:

  1. teşekkür ederim mim'in için ..En kısa sürede cevaplamaya çalışacağım :)

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Geri dönüşün için de ben teşekkür ederim. :)

      Sil
Yorum Sayfası :


Yorum formuna konuyla ilgili görüş ve sorularınızı bırakabilirsiniz.

Yorumunuza mümkün olan en kısa sürede dönüş yapılacağından emin olabilirsiniz.


Eklenen yorumlar, moderatör onayından sonra yayınlanmaktadır.İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2020
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkında | Haberler | Reklam | İletişim