UKASH KART. GİZLİ VE GÜVENLİ ALIŞVERİŞLERİN YENİ ARACI.

Yazar:


Çağımızın bize en büyük hediyesi olan internetin, gün geçtikçe insanların tüm ihtiyaçlarına yanıt vermesi bizleri ona bağımlı kılmaya devam ediyor. Büyük bir ticaret ağı oluşturulan internet ağında, insanlar gizlilik ve güvenilirğe çok önem veriyorlar. İngiltere’den başlayıp bütün dünyaya beklenmedik biçimde hızla yayılan Ukash Kart bu sektörün yeni ilacı.

Peki nedir ukash? İnsanlar artık emin olmak, güvenmek istiyor ve internet üzerinden alacakları 5 tl'lik bir kitap için kendi özeli olan bütün şahsi bilgilerini sanal mecralarda paylaşmak istemiyor. Bu neden yüzünden de ukash sağladığı donanımlı garanti kapsamından ve alışveriş yaparken kullanıcı numaralarından diğer ek bilgiler talep etmemesi nedeninden kaynaklı insanlara bu güvenceyi sağlıyor.

İngiltere’de programa başlayan alternatif ödeme biçimi en ucuz ukash kart bir çeşit e-cüzdandır. İnternet sitelerinden ya da e-posta yoluyla müracaatp 5 dakika gibi hızlıca elde edilen 19 haneli dijital şifre, https://www.datakarti.com.tr sizin para kartları satın alıp alışveriş yapacağınız sanal hesabınız olmaktadır. 10,20,25,50,100 Euro’luk çeşitli para kartları olan sistemde bu kartlardan satın alıp çevrimiçi satış imkânı olan çoğu yerde basitçe alışveriş yapılabiliyor. Siber saldırılara karşı güçlü bir güvenlik duvarı bulunan sitemin henüz güvenlik problemu yaşamadığı bilinmektedir. Kullanıcıların şikâyet ettiği nedenlerde var kuşkusuz. Euro biriminde satılan kartların döviz klinkarın değişmesiyle kullanıcıların yatırdığı paranın şayet kaybetmesi şikâyetler arasındadır. Şikâyetler bu bağlamda olsa da kullanıcılarından hiçbir şahsi bilgi ya da kullanıcı bilgisi istememesi insanların şikâyetlere rağmen kullanmasına neden oluyor. En başta ifade ettiğimiz gibi gizlilik, güvenlik ve basitlığı sağlayan bu sistem hızlıca başarıya ulaşmış ve ülkemizde de yavaş yavaş yaygınlaşmaya başlamıştır.

Hızla genişleyen bu sanal ticaret ağında insanların güvenini kazanmak pek basit olmayacaktı. Bunu başarmak için sistemli ve yaratıcı olma gerekliliğinin en anlamlı açıklamasıdır Ukash Kart.

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim