İşletmenizin Yerini Bildirin, Daha Çok Müşteri Edinin

Yazar:
Teknolojinin gelişmesiyle beraber artık insanlar telefonlarından, bilgisayarlarından, tabletlerinden sanal ortamda daha çok vakit geçiriyor oldular. Gerek sosyal medya olsun gerek diğer web siteleri olsun son zamanlarda internetin giderek yaygınlaşması ile artık sanal ortamda da yeni bir mecra oluştu. İnsanlar artık günlerinin önemli bir kısmını çeşitli amaçları ve ihtiyaçları için internet ortamında geçirdiklerini düşünürsek çok önemli olan bu mecrada ticaret yapmak yada milyonlarca insana kendinizi tanıtmak da bir o kadar önemli bir hal almaya başladı.

En az televizyonlar ve billboardlar kadar, sanal ortamda yapacağınız reklamın ne derece önemli olduğunun farkındaysanız şuana kadar işletmenize ait bir websitesi yapmış olmalısınız. Ayrıca, firmanıza yada işletmenize ait bir websitesinin olmasının da tek başına bir anlam ifade etmeyeceğini bilmeniz gerekiyor.

Konuyu biraz daha açmak gerekirse firma veya işletme sahibiyseniz işletmenize ait websitesinin tanıtımını yapmanız, işletmenizin de tanıtımı açısından oldukça önemlidir. İnternet ortamında reklamınızı yapacak ve size müşteri kazandıracak yüzlerce siteden biri de enyakin.com.tr adlı internet sitesidir. Bu sitenin çalışma prensibi ise diğerlerinden biraz farklı.

Site sahipleri, hem firma sahipleri için hem de sıradan kullanıcıların da faydalanabileceği çok güzel bir sistem geliştirmişler. Bu sistem sayesinde firma sahipleri sitelerini sisteme kayıt ettiriyorlar ve diğer kullanıcılar da enyakin.com.tr sitesini kullanarak o an için kendi ihtiyaçlarına uygun ve aynı zamanda kendilerine en yakın firmayı yada işletmeye site üzerinden ulaşabiliyorlar. Bu da size esktradan müşteri kazandırmak anlamına geliyor. Ayrıca "Enyakin.com.tr" sitesinin günde yüzlerce kişi tarafından takip edildiğini de belirtmek isterim.

Sitenin tek hizmeti bu değil tabikide. Size sundukları çeşitli paketler ile firmanıza veya işletmenize uygun olan anahtar kelimeler ile Google'da ilk sayfada hatta ve hatta alacağınız pakete göre ilk sırada çıkmanız bile sağlanabiliyor. Böylelikle belli bir konuda ihtiyaçlarını karşılamak için Google üzerinden, firmanız yada işletmeniz ile alakalı aramalar yapacak olan kişiler ilk sayfada hatta belkide ilk sıralarda sitenizi görür ve sanal ortamdan gelebilecek müşterilerinizi de rakip firmalara kaptırmamış olursunuz. Bu sayede de sanal ortam reklamcılığından da yararlanmış olursunuz ve yapacağınız tanıtımlar ile insanlarda hem bir kulak aşinalığı oluşturmuş olursunuz hem de müşteri kazanmış olursunuz.


Daha fazlası için arama yapın :


0 yorum:

Yorum Sayfası :


Yorum formuna konuyla ilgili görüş ve sorularınızı bırakabilirsiniz.

Yorumunuza mümkün olan en kısa sürede dönüş yapılacağından emin olabilirsiniz.


Eklenen yorumlar, moderatör onayından sonra yayınlanmaktadır.İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2020
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkında | Haberler | Reklam | İletişim