2014 Abiye Elbise Modelleri

Yazar:


Yaz aylarının değişmez güzelliklerindendir düğünler ve mezuniyet eğlenceleri. Bu güzel ve anlamlı gecelerin vazgeçilmezi ise birbirinden çekici ve renkli kıyafetleri ile geceye renk katan kadınlardır. Adeta bir moda defilesinde elbiselerini davetlilere sunma telaşındaki bir manken edası ile bu rengârenk ve birbirinden güzel kıyafetlerini sergilerler.

Her yıl olduğu gibi 2014 yılı için de çok renkli gece elbiseleri üretiliyor. Fakat en çok tercih edilen renk olan siyah asil duruşu ile kadınların gözdesi olmaya devam ediyor. Siyah rengin dışında ise 2014 yılında canlı renkler çok fazla kullanılmış. Derin sırt ve etek dekoltesi ile düğünlerin ve eğlencelerin gözdesi olmak isteyen ve fiziğine güvenenler için tercih edilebilir.Abiye seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli kural elbisenin kişinin bedenine uygun ve ten rengini tamamlayıcı özellikte olmasıdır. Canlı renkler kullanılırken gereğinden fazla aksesuar kullanılmadan birkaç küçük ayrıntı ile kıyafetler tamamlanmalıdır. Birkaç yıl önce oldukça fazla kullanılan ve sıkça rağbet gören parlak taşlar 2014 yılında yerini kendinden desenli kumaşlardan hazırlanmış olan elbiselere bırakmış durumda. Zarafetin simgesi olan ve gecenin önemini insanlara her daim hatırlatan birbirinden güzel elbiselere ulaşmak günümüzde oldukça kolay bir durum. Şıklığına daha fazla şıklık katmak isteyenler için moda endüstrisi her daim yeniliklerini dünyaya duyurmaya devam edecektir.

2014 Abiye Elbise Modelleri

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim