Sepetli Vinç Kiralamada Eksen Vinç Farkı

Yazar:


Vinç, inşaat işleri başta olmak üzere araç taşımada, büyük şirketlerin büyük boyuttaki mallarının taşımalasında, film/dizi gibi set çekimleri vb. gibi işlerde çokça ihtiyaç duyulan makinelerdir. Sepetli vinç ise, normal vinçlerden farklı olarak ulaşılması imkansız gibi görünen yerlerde bile kolaylıkla çalışma fırsatı veren makinalardır. Eksen Vinç ise, kaliteli sepetli vinç kiralama şirketlerinden biridir.

2000 yılından beri kiralık vinç hizmeti veren Eksen Vinç'in, bu konudaki 14 yıllık deneyimi, hiç şüphesiz firmayı diğer firmalardan ayıran en büyük etkendir. Şirket, tam 14 yıllık uzman bir kadroya sahip olan ve yılların verdiği deneyime dayanarak, vinç kiralama hizmeti almak isteyen müşterileri için son teknolojiyi sunmayı, yeniliği, müşteri memnumiyetini esas alan kalite anlayışını kendine prensip edinerek yoluna devam etmektedir.


Eksen Vinç, gün ve saat gözetmeksizin 7 gün 24 saat binalarınızda, şirketlerinizde, otellerinizde, şantiyelerinizde, 10 metreden 70 metreye kadar her türlü yükseklikte profesyonelce çalışan bir ekibe sahiptir. Ayrıca sepetli vinç hizmeti almak isterseniz eğer, kiralama yapacağınız zaman dilimi konusunda da size her türlü esnekliği sağlayan nadir şirketlerden biridir. Kiralama işlemlerinizi saatlik, günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak yapabilirsiniz.

Eksen Vinç, iş güvenliği konusuna da büyük önem veren nadir şirketlerden bir tanesidir. Kiralık sepetli vinçler işinde uzman olan Eksen Vinç, iş sağlığı ve iş güvenliğini sağlamak için devamlı olarak eğitimler düzenleyerek bunu en iyi şekilde göstermektedirler. Bu sebeple vinç kiralama hizmeti alırken, gördüğünüz hizmetin sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleşeceğinde emin olabilirsiniz.

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Vinç Kiralama Sektörünün Temiz ve Güvenilirz Yüzü.

    YanıtlaSil
  2. Özellikle portal vinç kategorisindeki ürünleriniz için tebrik ederim

    YanıtlaSil
Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim