Online Ayakkabı Alışverişinin Yeni Adı TakaTuka

Yazar:Teknolojik gelişmelerin artmasıyla ve internetin her geçen gün daha da yaygınlaşması ile beraber birçok işimizi online olarak yapabilir hale geldik. Gerek fatura ödemek, gerek yemek siparişi vermek, gerek giyim olsun, genel başlıklarla değerlendirdiğimiz tüm bu ihtiyaçlarımızı sanal ortam üzerinden karşılayabiliyoruz. TakaTuka.com sitesi de bizlere online alışveriş imkanı sağlayan sitelerden bir tanesidir.

İnsanların daha fazla internete alışmasıyla beraber, sanal ortama olan güven de yavaş yavaş artmaya başladı. İnternetten yapılan alışverişlerin de buna paralel olarak, geçmişe göre artış gösterdiği bir gerçektir.

Online olarak ayakkabı alışverişi yapmamızı sağlayan TakaTuka.com sitesi, her türlü kadın, çocuk ve erkek ayakkabı çeşitleriyle, sadece 2 yılda bu sektördeki lider ayakkabı firmalarından biri olarak gösterilmeye başlandı.


TakaTuka'yı diğerler online alışveriş sistemlerinden ayıran en önemli özelliği, sadece ayakkabı satışı yapan bir site olmasıdır. Bu sebepledir ki ayakkabı alışverişi konusunda istediğiniz türden, istediğiniz markadan veya istediğiniz kalıplarda her kişiye ve her yaşa uygun geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

TakaTuka'nın en güzel yanlarından bir diğeri ise, çeşitli markalara ait ürünlere tek bir site üzerinden ulaşabiliyor olunmasıdır. Başta Harley Davidson, Caterpillar, Ceyo, New Balance olmak üzere 60'tan fazla markaya ait ayakkabı koleksiyonuna bu site üzerinden ulaşmak mümkün. Özellikle de kış aylarının gelmesiyle beraber Cat ve Harley Davidson bot çeşitleri her sezon olduğu gibi bu sezon da botlar arasında en çok ilgi gören markalar olarak göze batmaktadırlar. Bu iki markaya ait ürünler de bot alacaklar için site stoğunda bulunmaktadır.

Ödeme konusunda güvenli alışveriş sertifikasına sahip olan site, birçok bankaya ait kredi kartı ödemesine imkan sunmaktadır. Ödemeler dilerseniz peşin, dilerseniz de taksitli olarak yapılabilmektedir. Öte yandan peşin fiyatına taksit seçeneğinin olduğunu da söylememde yarar var. Hoşunuza gitmeyen ürünlerde ise 30 gün içerisinde ürünü iade etmek gibi bir imkanınız da bulunmaktadır. Üstelik, yapılan iade ve değişim hizmetlerinde kargo tamamiyle ücretsizdir.

TakaTuka, kimi ürünlerde sunduğu aynı gün kargo seçeneği ve sezon sonu ürünlerindeki ücretsiz kargo hizmetleriyle, çoğu kişinin öncelikli tercih sebebi olmaktadır. Bunun dışında, sitedeki yetkililere alışveriş esnasında sormak istediğiniz sorularınız için, "Canlı Destek" sistemi de site bünyesinde bulunmaktadır.


Daha fazlası için arama yapın :


0 yorum:

Yorum Sayfası :


Yorum formuna konuyla ilgili görüş ve sorularınızı bırakabilirsiniz.

Yorumunuza mümkün olan en kısa sürede dönüş yapılacağından emin olabilirsiniz.


Eklenen yorumlar, moderatör onayından sonra yayınlanmaktadır.İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2020
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkında | Haberler | Reklam | İletişim