TİCARİ, PAZARLAMA VE E-POSTA METİN TERCÜMESİ

Yazar:


Şirketlere ait ticari yazışmalar, alım satım işlemleri, ithalat veya ihracat için gerekli belge ve dökümanlar, poliçeler, yatırım projeleri, gelir gider hesapları, ticari sicil gazeteleri, finansal raporlar gibi ticari yazışma ve ihtiyaçlarının çözümünde kullanılan çeviriler ticari metin tercümesi kapsamındadır. Ticari metin tercümesi uzman tercümanlarımız tarafından yapılmakta kalite ve tutarlılık oluşması sağlanmaktadır. Pazarlama metin tercümesi işleminiz için artık evinizden çıkmanıza çeviri fiyatları araştırmanıza gerek yoktur. Pazarlama metintercümesi işlemi pazarlama ve dil bilimine hakim uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Doğru güvenilir bir tercüme arıyorsanız bu platform tam size uygundur.


E- posta metin tercümesi hizmetinde bir öncü olan Protranslate yalnızca uzman ve deneyimli tercümanlar ile çalışmaktadır. E-posta metintercümesi işlemi için yapmanız gereken belgeyi yüklemek ve işlemi başlatmak. Belgeniz hızlı bir şekilde anlam ve ifade kaybı yaşanmadan çevrilebilen en kısa sürede hazır olacaktır. Belgenizi yükleyin işlemi başlatın ve belgeniz en kısa sürede doğru ve hızlı bir şekilde elinizde olsun. 

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim