Paykasa İle Alışverişi Güvenli Hale Getirin

Yazar:Teknolojinin giderek gelişmesi ile beraber artık bir çok şeyi teknolojinin imkanları ile yapmaya başladık. Para biriktirmeden tutun da online alışverişe kadar cepte değil artık paralarımızı internet ortamındaki, güvenli olarak gördüğümüz banka hesaplarında veya paypal tarzı online sistemler üzerinde tutar olduk.

Paranın online ortamda olması, özellikle de internet üzerinden alışveriş yapma olayını daha cazip hale getirdi. Hali hazırda paramız online ortamda iken bu parayı çekip, ondan sonra gidip alışveriş yapmak son derece zahmetli bir iş olarak görülmeye başlandı. Özellikle de bir çok insan yoğun iş temposu altında çalışırken, sanal ortamdan alışveriş yapmayı zaman kazancı açısından daha uygun görmektedir.İnternetten alışveriş yapmanın son derece zahmetsiz olması, bir çok şeyi daha cazip fiyatlara buluyor olmamız, daha çok fiyat kalite seçeneği arasından dilediğimizi seçme fırsatımızın olması gibi daha bir çok avantajı varken, riskleri de yok değil. Sanal ortamdan alışveriş yaparken insanların en büyük çekingelerinden biri de hiç süphesiz ki "güvenlik"tir. Halen bir çok vatandaş, internet ortamından alışveriş yapmanın yeterince güvenilir olmadığını düşünmesi sebebiyle, internet ortamından alışveriş yapmaya sıcak bakmaz. Oysa ki sanal alışverişlerde güvenliği sağlayan bir teknoloji mevcuttur. Bunların en basiti, banka sistemlerinin sunduğu 3D secure adlı güvenlik uygulaması veya SMS şifresi denilen tek kullanımlık SMS şifreleridir. Bunların dışında Paykasa tarzı güvenlik sağlayan ve banka harici çalışan sistemler de vardır.

Paykasa sistemi, özellikle güvenli alışverişi sanal dünyaya taşımak isteyenlerin tercihi olarak görülmektedir. Bu sebeple Paykasa şirketi, ülkemizde de faaliyet gösterebilmek açısından bayilikler vermektedir. Paykasaa.com adlı internet sitesi ise, Paykasa bayilerinden biridir. Bu site aracılığıyla, Paykasa ile ilgili her türlü işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirme imkanıza sahip olabiliyorsunuz.

Tek bir kod ile alışverişlerde hızlı ödeme sistemi, online oyun platformlarında da kullanılabilmesi, güvenli ödeme yöntemiyle bilgilerinizin gizli olarak tutulması, Paykasa'nın size sunduğu avantajlardan sadece bir kaçıdır. Daha detaylı bilgileri Paykasa Türkiye bayisi olan Paykasaa.com adlı internet sitesinden alabilirsiniz.


Daha fazlası için arama yapın :


1 yorum:

Yorum Sayfası :


Yorum formuna konuyla ilgili görüş ve sorularınızı bırakabilirsiniz.

Yorumunuza mümkün olan en kısa sürede dönüş yapılacağından emin olabilirsiniz.


Eklenen yorumlar, moderatör onayından sonra yayınlanmaktadır.İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2020
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkında | Haberler | Reklam | İletişim