Bilgisayar Saatinin Yanında İsmim Olsun [Bilgisayar Saatinin Yanına İsim Yazmak]

Yazar:
Bilgisayar Saatinin Yanında İsmimin Olmasını İstiyorum?

Başlat—>Ayarlar—>Denetim Masası—>Bölge Ve Dil Seçenekleri—>Standartlar ve Özelleştir’den (Bölgesel Seçenekler Sekmesi Altında)—>Özelleştir Diyorsunuz—>Saat Sekmesine tıklıyorsunuz—>Saat Biçimi Yazan Yerin Yanına Geliyorsunuz ve SS:dd yazan yerin yanına tırnak içinde isminizi yazıyorsunuz, yani şöyle olacak SS:dd-’volvox‘ benim volvox yazmış olduğum gibi siz işte oraya tırnak’(tekli tırnak) içinde isminizi yazıyorsunuz…(Yani "volvox" şeklinde değil,volvoxşeklinde olacak)

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim