Blogkafem Hakkında

Yazar:
Blogkafem yayın hayatına 2008'in Ocak ayında başlamış bir blog sitesidir. 2008 yılından bugüne kadar sürekli kendini güncelleyen BLOGKAFEM, internetteki bilgi çöplüğüne ve kopyala-yapıştır blogculuğa tepki olarak ortaya çıkmış bir blog sitesidir.

İçerikler 

Başlarda insanların bilgisayar ve internet alanında sorunlarına özgün çözümler getiren bir blog olarak ortaya çıksa da daha sonraları içerik yelpazesini genişleterek insanlara her alanda özgün ve en önemlisi de genel geçerliliği olan bilgiler vermeyi kendine amaç edinmiştir. Blogkafem, içerdiği bu genel geçer bilgiler ile sanal alem olarak nitelendirilen bilgisayar, mühendislik, yazılım ve internet alanındaki sorunlara çözümler getirmek ve yine aynı alanlarda kullanıcılarını bilgilendirmenin yanı sıra gerçek hayat ile ilgili deneyimlerle de insanlarda bir farkındalık oluşturmaktadır. Hepsinin temelinde ise insanlara bir şeyler öğretmek adına birçok alanda yıllardan beri içerik üretmektedir.

Blogkafem'in çıkış sloganı her ne kadar "Her Telden Bir Blog" olsa da bilgisayar, yazılım geliştirme, programlama, internet gibi konularla ilgili içeriklerin ağırlıklı olarak yer alması sebebiyle sloganı "Bilgisayar Mühendisliği Çalışma Konuları" olarak güncelledim.

İletişime geçmek isterseniz buraya tıklayarak iletişim formu aracılığıyla bana ulaşabilirsiniz.

Blogkafem Sosyal Medya Hesapları : Twitter, Facebook, Instagram, YouTube

0 yorum:

Yorum Sayfası :
BLOGKAFEM.NET © Copyright 2008-2023
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkında | İletişim