Hakkımızda

Yazar:
Blogkafem yayın hayatına 2008'in Ocak ayında başlamış köklü bir blog sitesidir. 2008 yılından bugüne kadar sürekli kendini güncelleyen BLOGKAFEM, internetteki bilgi çöplüğüne ve kopyala-yapıştır blogculuğa tepki olarak ortaya çıkmış bir blog sitesidir.

İçerikler 
Başlarda insanların bilgisayar ve internet alanında sorunlarına özgün çözümler getiren bir blog olarak ortaya çıksa da daha sonraları içerik yelpazesini genişleterek insanlara her alanda özgün ve en önemlisi de genel geçerliliği olan bilgiler vermeyi kendine amaç edinmiştir. Verilen bu genel geçer bilgiler ile sanal alem olarak nitelendirilen bilgisayar ve internet alanındaki sorunlara çözümler getirmek ve yine aynı alanlarda kullanıcılarını bilgilendirmenin yanı sıra gerçek hayat ile ilgili içeriklerle de insanlarda bir farkındalık oluşturmaktadır. Hepsinin temelinde ise insanlara bir şeyler öğretmek ve bilgilendirmek adına birçok alanda yıllardan beri içerik üretmektedir.

Sloganımız her ne kadar "Her Telden Bir Blog" olsa da içeriklerimiz genel olarak bilgisayar, bilgisayar programları, internet, internet siteleri, sosyal medya, cep telefonları ve uygulamaları, ygs-lys hazırlık konuları hakkında ağırlıklı olarak içerik üreten bir blogdur.

İletişime geçmek isterseniz buraya tıklayarak iletişim formu aracılığıyla bana ulaşabilirsiniz.

Blogkafem Sosyal Medya Hesapları : Twitter, Facebook, Instagram, YouTube

0 yorum:

Yorum Sayfası :

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımızda | Bizden | Reklam | İletişim