Japonların Konuştuğu Gol

Yazar:


Japonyada atılan görülmeye değer ilginç gol ...
Siteye ağırlaştırdığı için videoyu direk başlık altına koymadım video görmek için yazıyı tam açamız gerek yazıyı da açıp videoyu görmek için buraya tıklayın


VİDEO'yu Sitene Ekle :

<div style="width: 465px;"><embed src="http://www.izlesene.com/player2.swf?video=1230360" wmode="window" bgcolor="#000000" allowfullscreen="true" scale="noScale" type="application/x-shockwave-flash" width="100%" height="355"></embed><div style="padding: 7px 0px 7px 7px; background: rgb(0, 0, 0) none repeat scroll 0% 0%; -moz-background-clip: border; -moz-background-origin: padding; -moz-background-inline-policy: continuous;"><span style="color: rgb(204, 204, 204);font-family:Tahoma;font-size:12px;"  ><a style="color: rgb(255, 153, 0); text-decoration: underline;" href="http://blogkafem.blogspot.com/" target="_blank" title=" konuşuyor">BLoG Kafem
</a></span></div></div>

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim