İşte Cezalar ve Keita'ya İsabet Eden Cisim

Yazar:
http://www.sporbul.com/images/icerik/8018_719_28493.jpg

Fenerbahçeli taraftarlar yaptıkları taşkınlıklar sebebiyle 2 maç seyircisiz oynama cezası alırken Keita ve Bilica attıkları yumruklardan dolayı 3'er 3 resmi müsabakadan men cezası aldılar.

Galatasaray A.Ş.'nin, müsabaka sonrasında yapılan basın toplantısına futbolcu katılımını sağlayamamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 5.000.- TL para cezası ile cezalandırıldı.

SÖZDE Galatasaray taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 15.000.-TL para cezası ile cezalandırılmasına karar veren PFDK'ya cevap ultrAslan'dan gecikmedi.İşte Keita'ya gelen cismin Fenerbahçe taraftarından geldiğinin ıspatı.

Ayrıca fanatik gazetesi de bu cismin Fenerbahçe taraflarları tarafından atıldığını "Keskin Nişancı Fenerliymiş" başlığıyla okuyucularına duyurdu ve yazıda bunu şu şekilde belirttiler.

"Fenerbahçe yönetimindeki yetkili ağızlardan alınan bilgiye göre, bu cismin Galatasaray tribünlerinden değil, Fenerbahçe tribünlerinden atıldığı hatta atan kişinin kimliğinin dahi tespit edildiği öğrenildi."

Cismi Galatasaraylıarın attığını iddaa eden Fenerbahçelilere ultrAslan.CoM şu resimle yanıt verdi.

[amtuyafizik.gif]

0 yorum:

Yorum Sayfası :


Yorum formuna konuyla ilgili görüş ve sorularınızı bırakabilirsiniz.

Yorumunuza mümkün olan en kısa sürede dönüş yapılacağından emin olabilirsiniz.


Eklenen yorumlar, moderatör onayından sonra yayınlanmaktadır.

BLOGKAFEM.NET © Copyright 2008-2023
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkında | İletişim