Dinamo Bükreş - Galatasaray ve Fenerbahçe - Steaua Bükreş maçlarını Şifresiz Veren Kanal !

Yazar:


[gs.jpg]


[fb.jpg]

Star Tv'nin Fenerbahçe maçını şifreli vereceği hakkında yazı yazmıştım.O yazımı okumayanlar veya merak edip okumak isteyenler buraya tıklayarak yazıya ulaşabilirler.

Kimseyi heycanlandırmadan hemen söyleyeyim..

Dinamo Bükreş - Galatasaray ve Fenerbahçe - Steau Bükreş maçları ITV Azerbaycan (Ictımai Tv) kanalından naklen verilecektir!

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin UEFA maçlarını daha önce de bu kanaldan izlemiştim , BISS Şifreleme sistemi ile şifrelemişlerdi ve şifreyi siteye de yazmıştım.Bizi takip edenler bilir..

liveonsat.com sitesinde maçın yine ITV tarafından verileceği yazılmış.(yukarıdaki resimlerde de görüldüğü gibi)Fakat bu sefer durum farklı.Resimlere dikkat ederseniz ITV Azerbaycan kanalının hem Turksat hem de Hotbird uydusunda kırmızı ile Free To Air yazmışlar.Bu da demek oluyorki ITV her iki maçı da şifresiz olarak verecek.

Ben her ihtimale karşı yine de size ITV Azerbaycan kanalının BİSS Şifresini vereyim.Ne olur ne olmaz diye..Gerekli bilgilere aşağıdaki linkten yazıma ulaşabilirsiniz.

ITV Azerbaycan Biss Şifresi (içtimai tv)

herkese iyi seyirler dilerim ..

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim