Blogger Yazılarınıza Oylama ve Sevilen Yazılar Eklentisi

Yazar:


Blogkaan'ı arasıra takip ederim güzel bir blog.Bloglarında "Blogger Yazılara Oylama Ve Okuyucularımız ... De Sever Eklentisi" başlığın görünce dikkatimi çekti.Yazıların altına ekleniyor ve gayette güzel bir görüntü veriyor ben ekledim.Eklemek isteyenler için işte link http://www.outbrain.com/get/ratings/BloggerClassic

Linke tıklayıp gereken işlemleri yaptıktan sonra gadget olarak eklenebiliyor.Hem oylama hemde sevilen yazılar ikiside tek bir eklenti içinde ve eklenmesi çok basit.Siteye üye olamadan da eklenebiliyor ama oylama istatistiklerini görebilmeniz için siteye üye olmanızda fayda var.

iyi çalışmalar ..

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim