Son Dakika Golü Nasıl Bir Duyguymuş ?

Yazar:


Fenerbahçe her sene böyledir.Son dakika golleri ile kaç takımın son dakika hayallerini yıkıp galip geldiler.Şans yada değil bilmem ama bu şekilde galip geldikleri zaman onlar için hava hoş oluyordu rakip son dakika golünü nasıl yedikte mağlup olduk düşüncesi içindeyken.

Yine bir Fenerbahçe maçı ve yine bir son gol.Ama bu sefer son golü yiyen takım Fenerbahçe.Bu gol liderliklerini pek fazla etkilemese de bir rekora daha imza atmalarına son verdi.

İşte o maçın özeti ve son dakikada Julio Cesar Sezar'ın attığı harika gol.

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim