BLoG Kafem 3 Yaşında..

Yazar:


Süper blog.. blogkafem.blogspot.com 3 Ocak 2011 günü 3 yaşına girdi. Bu aralar çok yoğun olduğumdan dolayı bloga çok fazla vakit ayıramıyorum. Sürekli mesajlarda geliyor şu ödevlerin devamı nerde diye ama görüyorsunuz ki blogun doğum günü için aklımda olmasına rağmen bir yazı bile yazmaya fırsatım olmamıştı. Malum sınav koşuşturmacası işte.. Genelde pazardan pazara blogla ilgilenmeye çalışıyorum.

blogkafem.blogspot.com olarak 3 sene boyunca her telden paylaşımlarla blogumuzdan hem faydalanmanızı hem de birçok alanda bildiklerimizi sizlere aktarmaya çalıştık. Bir blog olarak bazen de bazı konular hakkında kendi yorumlarımızı eğlenceli bir şekilde kattık. 3 sene boyunca bizi takip eden ve bize her durumda destek olan tüm blogkafem severlere çok çok çok çok çok çok... Teşekkür ederim..

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

3 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim