En İyi Takım Yine GALATASARAY !

Yazar:

G.Saray 12., F.Bahçe 49., Beşiktaş 139.

Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu'nun (IFFHS) her ay düzenli olarak yaptığı en iyi takımlar sıralamasına göre üç büyüklerde gerileme var.

Eylül statistiklerine göre ; Beşiktaş 49 sıra birden gerileyerek 139. sırada yer alırken , Fenerbahçe 9 sıra gerileyerek dünya takımları arasında 49. sırada yer aldı ..

Galatasaray ise dünyanın en iyi takımları arasında geçen ay dünyanın en iyi 11. takımı iken bu ay ki istatistiklere göre bir basamak gerileyerek 12. sırada kendine yer buldu.

Yapılan bu araştırmaya göre sıralamada dünyanın en 10 takımı şu şekilde ;

1. Manchester United
2. Barcelona
3. Chelsea
4. Estudiantes
5. Arsenal
6. Shakhtar Donetsk
7. Hamburg
8. Werder Bremen
9. Liverpool
10. Cruzeiro

Hey!

Blogkafem'de okuduğunuz içeriklerle ilgili kişisel Twitter hesabım üzerinden benimle iletişme geçmek isterseniz Twitter adresim : www.twitter.com/aliarslan10

Sosyal medya hesabım dışında Blogkafem'de okumuş olduğun içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsin. :)

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

Custom Search

Kafeyi Dikizleyenler :)

Blog Istatistik

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2017
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımızda | Bizden | Reklam | İletişim