BLoG Kafem Google Analytics'e Geçti!..

Yazar:

http://3.bp.blogspot.com/-sc_96o1qmGA/TlpMsfChumI/AAAAAAAABkg/71d1rnP6KFQ/s1600/google_analytics_cake.jpg

Blogun eski sayacı sayaçturka sitenin çok ağırlaştırmasına sebep oluyordu bu da siteye girişlerde problere sebep oluyor site yarım ve bozuk bir şekilde açlıyordu.Bu sebeple de SayaçTurka'yı bıraktık.Sayaç Turka dışında olsa olsa en iyi ve en güvenilir sayaçta Google'nin sayacı olur dedik ve artık hitlerimiz Google Analystic tarafından sayılacaktır.Böylece site ve sayfalar artık daha hızlı yüklenecektir.SayaçTurka'yı bırakmak bir yandan kötü oldu çünkü sitenin bütün istatiki bilgileri orda kaldı ve Google Analystic ile yeniden başlayacağız artık.Artık herkes için hayırlısı olsun diyelim.. :))

İşte Sayaç Turka'daki Son İstatistiklerimiz ...
Hey!

Blogkafem'de okuduğunuz içeriklerle ilgili kişisel Twitter hesabım üzerinden benimle iletişme geçmek isterseniz Twitter adresim : www.twitter.com/aliarslan10

Sosyal medya hesabım dışında Blogkafem'de okumuş olduğun içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsin. :)

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

2 yorum:

  1. sitemeter.com 'u tavsiye ederim.

    YanıtlaSil
  2. Onu da denerim.Şimdilik anallystic'teyim iyi bir sayaç bulayım googleyi bırakmayı düşünüyorum r10da yazılanlardan dolayı.www.onlinewebstats.com deneyim dedim sayaçları süper ama eksik sayıyorlar.Google 4500 sayarken www.onlinewebstats.com 3900 gibi birşey sayıyor.

    YanıtlaSil
Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

Custom Search

Kafeyi Dikizleyenler :)

Blog Istatistik

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2017
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımızda | Bizden | Reklam | İletişim