Bloggerv.Com Yayın Hayatına Son Verdi

Yazar:Mail ile Yapılan açıklama
BloggerV.com kısa bir süre sonra yayın hayatına son verecektir. Bir süredir de blogger alımları durdurulmuştur. Nedeni ise BloggerV.com yabancı ortak kuruluşu ile Türkiye'deki yapımcı ekibin ortaklığının bitmesidir.
Türkiye'de hem BloggerV.com'u yaratan ekip hem de reklam çözümlerini sağlayan ajans NETBOOK MEDIA yeni bir platformda yoluna devam ediyor. BloggerV.com'da daha önce yarattığınız tüm trafik raporları aynen yeni oluşumda da devam edecektir.
Yani banner görüntüleme ve tıklama gibi tüm veriler aynı şekilde yeni platformda korunacaktır. Yeni platforma eski kullanıcı isim ve şifrenizle girebilirsiniz. Lütfen yeni platforma üye girişi yaptıktan sonra şifrenizi değiştirmeyi unutmayınız. Bu geçiş döneminde verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Facebook'tan benimle iletişime geçmek istersen şu linke tıkla : www.facebook.com/blogkafem
Twitter'dan benimle iletişime geçmek istersen şu linke tıkla : www.twitter.com/blogkafem

Sosyal medya hesaplarımız dışında Blogkafem'de okumuş olduğun içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsin. :)

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

Custom Search

Kafemizde En Son Kim, Ne Demiş?

Kafeyi Dikizleyenler :)

Blog Istatistik

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2016
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımızda | Bizden | Reklam | İletişim