Mozilla Firefox 12 - Türkçe

Yazar:


Tarayıcı arası savaş kıyasasıya sürerken, diğer tarayıcılar arasında fark yaratmak isteyen ve Google Charome'un gelişiyle berabetr pazardaki payında azalma olan Mozilla Firefox daha iyi hizmet verebilmek için ard arda sürüm güncellemeleri yapmaya devam ediyor.. Son sürün ise Mozilla Firefox 12 oldu. Yepyeni bir görünüm, daha kolay kullanım ve en önemlisi de hızın ön plana çıktığı bu son sürüm bir Mozilla Firefox kullanıcı olarak benim hoşuma gitti.

Buraya tıklarak Mozilla Firefox'un resmi web sitesinden tarayıcıyı indirebilirsiniz. Tarayıcınız zaten Mozilla Firefox ise güncellenmesini sağlayabilirsiniz.. (Tabi eğer güncel değilse)

Tarayıcınızın sürümünü "Yardım --- > Firefox Hakkında" yazan kısımdan öğrenebilirsiniz..

Hey!

Blogkafem'de okuduğunuz içeriklerle ilgili kişisel Twitter hesabım üzerinden benimle iletişme geçmek isterseniz Twitter adresim : www.twitter.com/aliarslan10

Sosyal medya hesabım dışında Blogkafem'de okumuş olduğun içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsin. :)

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

1 yorum:

  1. iyice tanklaştı. chrome hafif kasmaz etmez görevini yapar

    YanıtlaSil
Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

Custom Search

Kafeyi Dikizleyenler :)

Blog Istatistik

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2017
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımızda | Bizden | Reklam | İletişim