Office 2007 Dosyalarını Eski Versiyonlarda Açmak

Yazar:

Eski office sürümlerinde bulunan DOC, XLS, PPT uzantıları office 2007'de DOCX, XLSX, PPTX şeklinde geçiyor dolayısıyla office 2007'de yapılan dosyaların eski office sürümlerinde açılamaması gibi bir sorun ortaya çıkıyor bu sorunu aşmak için aşağıda bulunan uyumluluk paketini mutlaka indiriniz.

Word, Excel ve PowerPoint 2007 Dosya Biçimleri İçin Microsoft Office Uyumluluk Paketi'ni buradan indirebilirsiniz...

Yüklemeden sonra herhangi bir kısayol masaüstünde oluşmuyor sadece DOCX, XLSX, PPTX tipi dosyaların tanınması sağlanmış oluyor.

Bu uyumluluk paketi sayesinde eski veya yeni office sürümlerinde hazırlanmış dosyaları açacağımız zaman dosyalar arası dönüşüm kendiliğinden sağlanmış oluyor.

Dosya boyutu 27.5 mb. büyüklüğünde.

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim