Blogger Yeni Kayıt Düzenleyici

Yazar:


Blogger her geçen gün güzelleşmekte ve bloggerden blog kullanıcılarının sevgisini kazanmakta.Bloggerin yine sessiz sedasız yaptığı bir yenilik daha var o da kayıt düzenleyici.Artık kayıtlarınızı oluştururken istediğiniz kayıt düzenleyiciyi seçebilirsiniz.İşte resimlerle anlatım.

İlk önce ayarlar sayfasına girip , sayfanın en altından Genel Ayarlar kısmına bakıyoruz.


[kayıt1.jpg]
resmi büyütmek için üzerine tıklatın

Burda gördüğünüz gibi 3 çeşit kayıt düzenleyici var.

Eski düzenleyici
Bu düzenleyici bloggercilerin şuanda kullandığı kayıt oluşturucudur.Resme gerek yok heralde.Buna yeni olarak eklenen özellik ise en üstteki oluştur modunu gizleyebiliyorsunuz.

Güncellenmiş düzenleyici
Bloggercilere yeni sunulmuş bir sistem işte şekilde görüldüğü gibidir.Mevcut düzenleyiciden daha gelişmiş özelliklere sahip tabii bu özellikleri de kullandıkça göreceksiniz.Mesela, diğerinde ingilizce ifadeler yer alırken bu ise tamamen türkçe mesela Large yerine büyük yazıyor.Sildiğiniz bir şeyi geri alma imkanı gibi özellikler sunuyor.Ayrıca "Kayıt Seçenekleri" kısmında da güzel yenilikler var.Daha çok özelliğini görmek için bu sayfaya göz atabilirsiniz.

[kayıt.jpg]
resmi büyütmek için üzerine tıklatın

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim