Bu Sefer Fenerbahçe TNT'de

Yazar:


[tnt.jpg]


Galatasaray'ın iç ve dış saha olarak avrupa gruplarında ilk 3 maçını veren TNT kanalı bu sefer Fenerbahçe maçını verecek.TNT şuanda kendi sitesinde yayın akışı kısmını kaldırmış durumda ordan bilemiyoruz ama ben liveonsat.com'dan baktım.Orda yazana göre TNT Fenerbahçe maçını BİSS şifresi koyarak verecek.

Azerbaycan kanalı İçtimai (ITV) kanalı ise hem Galatasaray - Dinamo Bükreş hem de Fenerbahçe - Steau Bükreş maçını ard arda verecek.Fakat onlarda BİSS şifresi ile yayın yapacaklar.

ITV BİSS ŞİFRESİ İÇİN TIKLAYIN

TNT BİSS ŞİFRESİ İÇİN TIKLAYIN

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim