Şifreli Bilgisayara Girmek

Yazar:

Bu anlatacağım şifreli bir bilgisayara girmenin en kolay yolu.En baştan başlıyoruz....

Bilgisayarı açmak için power tuşuna bastık.Bilgisayar açılacağı sırada sizden şifre isteyeceği kısma gelince bilgisayarda sol taraftan herhangi boş bir yere bir kez tıklıyoruz.Daha sonra şu tuşlara aynı anda basıyoruz benim gösterdiğim gibi : ctrl+alt+del+del yapıyoruz.


Karşınıza yine kullanıcı adınızı ve şifrenizin isteneceği bir adres gelecek.Kullanıcı adı kısmına : Administrator yazıyorsunuz.Şifre kısmı boş kalıyor ve tamam'a basıyorsunuz.Hepsi bu kadar.

Bu işemleri yaptıktan sonra karşınıza bambaşka bir bilgisayar çıkacak.Ama bu her bilgisayarda olmaz.Eğer şifre administrator'e koyulmuşsa bunu yapmanız faydasız olacaktır.Şifre bir başka kullanıcı adına koyulmuşsa ancak bu anlattıklarım işinize yarar.Ama denemesi de bedava :)

Bu anlattığım şifreli bilgisayara girmek içindi yani şifre kırma yok.Onu da başka bir yazımda anlatacam.

facebook'ta paylaş Paylaş

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim